top of page

Vintage Ürünler Nereden Temin Edilir?


Evet çook uzun zamandır sık sık karşılaştığımız sorulardan birisi. Vintage ürünleri nereden alıyorsunuz? Size vintage ürünler verebilir miyiz, alım yapıyor musunuz? gibi sorular..

Kısacası tek bir yerden aldığımızı söyleyemeyiz, birçok noktadan temin ediyoruz ürünlerimizi. En başta her sene yaptığımız kısa yurtdışı seyahatlerimizde birçok vintage-thrift shoplar ile tanışıyoruz ve onlardan beğendiklerimizi toptan alıyoruz.

Genellikle İtalya ve Fransa bölgesinden yurtdışı ürünlerimiz geliyor. Çok nadir Almanya oluyor gömleklerde.

Yurtdışından ürün almadığımızda ne mi oluyor?

Hiçbir şey olmuyor aslında. Bu sefer de Türkiye içi ağırlıklı olarak Şişli-İstanbul'daki Osmanbey firmalarından alabiliyoruz vintage gömlekleri veya elbiseleri.

Her hafta ürün gelmesinin sebebi ne zaman ne geleceğinin belli olmaması aynı zamanda.

Mesela şu ürün gelecek mi diyorsunuz ya, biz de bilmiyoruz :) Firmalara mezatlara gittiğimizde beğendiğimiz ürünleri getiriyoruz sadece.

Peki sizden neden ürün almıyoruz?

Biz genel olarak kendi seçkilerimizin ve bu tarzın devam etmesi yönünde düşünüyoruz. O nedenle çok karışık bir tarz oluşturmamak adına ve sadece belli seçkileri mağazamızda bulundurmak istediğimizden sizden ürün alamıyoruz.

4.924 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 Comment


Toptan Vintage Kıyafet Tedariki
Toptan Vintage Kıyafet Tedariki
Jul 19, 2023

Toptan vintage kıyafet mi aradınız? Vintage, retro toptan ürünler mi aradın? Vintage toptan ürün tedarikçi arayışın mı var? O halde, doğru yerdesin. Üç tane mağazamız olup, hem perakende hem de toptan satış yapmaktayız. Bu mağazalarımızda, her an en az beş bin parça kıyafet bulunur. 532 214 19 95 Mağazalarımızda imitasyon ürün satılmaz. Tüm kıyafetler, avrupa' dan ithal. Abiye' den spor giyime kadar çok geniş bir yelpazede, ürün çeşitliliğimiz vardır. Toptan alım yapacak kişiler, sadece mağazadan alış-veriş yapabilirler. NOT: En düşük sipariş miktarı, on bin liradır. Fiyatlar, dövize bağlı olarak değişkenlik gösterir.


Like
bottom of page